Apple, iPhone, падіння продажу
За перші три місяці 2016 року Apple продала 51,2 млн. iPhone, тоді як роком раніше цей показник складав 61 млн.

Один зі світових технологічних лідерів компанія Apple за підсумками кварталу вперше з 2003 року повідомила про падіння виручки, а також про зниження продажів смартфонів iPhone, які зараз генерують дві третини доходу корпорації, передає AP.

Стагнація підсилює запит на появу наступного нового продукту: перший iPhone був представлений в 2007 році колишнім главою компанії Стівом Джобсом.

За перші три місяці 2016 року Apple продала 51,2 млн. iPhone, тоді як роком раніше цей показник становив 61 млн. При цьому виручка за перший квартал року сягнула 50,6 мільярда доларів, що на 13% менше торішнього результату за аналогічний період. Знизився і прибуток: 10,5 млрд. доларів проти 13,6 млрд. на початку 2015 року.

Компанія при цьому повідомила про очікує у подальшому падіння продажів ще на 13%.

Таким чином корпорація завершила серію кварталів, в кожному з яких незмінно нарощувала оберти в порівнянні з аналогічними кварталами попередніх років.

Попри зниження показників, Apple досі залишається однією з найуспішніших компаній в світі.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Apple скорочує випуск нових моделей iPhone – iPhone 6s і iPhone 6s Plus на 30% в першому кварталі поточного року в порівнянні з початковим планом виробництва, оскільки на тлі спаду продажів в роздрібних мережах по всьому світу накопичилося занадто багато цих смартфонів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ