Кохання
Нардепи розповіли, які подарунки готують своїм коханим

Народні депутати України розповіли, які подарунки готують своїм коханим до Дня святого Валентина та як ставляться до цього свята, пише Сегодня.

Олег Барна

Барна
Олег Барна

Позафракційний депутат, який подарував Яценюку букет троянд і виніс його на руках з трибуни. Розповів, що до свята ставиться позитивно. Барна переконаний, що у складний час таке світле свято, нехай воно не українське, ігнорувати просто не можна. Найбільшим подарунком вважає свою дружину Ольгу. Любить її тішити у свято, але як – особистий секрет. 

Юрій Луценко

Луценко
Юрій Луценко з дружиною

Голова фракції БПП жартома каже, що це свято придумали жінки, щоб отримати чоловічу увагу. Однак політик регулярно святкує День Валентина зі своєю дружиною Іриною. Традиційно, в цей день вони з гуляють Андріївським узвозом, де він купує їй одну з картин одного і того ж майстра-художника.

Андрій Лозовий

Лозовий
Андрій Лозовий

Другий номер у списку Радикальної партії Андрій Лозовий не підтримує цього свята. Вважає, що потрібно поважати українські традиції та святкувати лише національні свята.

Єгор Фірсов

Фірсов
Єгор Фірсов

Депутат Єгор Фірсов, який нещодавно вийшов із «БПП», позитивно ставиться до свята. Проте, робота забирає багато часу, якого на романтику вже не вистачає. Він зізнався, ща раніше намагався щодня дарувати своїй дівчині квіти. Також, запрошував на побачення, їздили на море, вечеряли на пляжі. Фірсов зазначив, що цей Валентинів день спробує відзначити в будь-якому разі, можливо, піде з дівчиною до ресторану.

Антон Геращенко   

Геращенко
Антон Геращенко

Член колегії МВС, нардеп від «Народного фронту» Антон Геращенко вже підготував подарунок дружині, але який – не зізнався. Розповів, що традиційно пара проводить цей вечір в ресторанах і завжди замовляє незвичайну їжу. Цей рік не стане винятком.

Читайте: Діснеєманія: запрацював ресурс для пошуку «половинок», схибнутих на мультфільмах

БЕЗ КОМЕНТАРІВ