Містраль
РФ готова продати Єгипту обладнання з «Містралів»

Російське радіоелектронне обладнання, що мало бути встановлене на вертольотоносцях типу «Містраль», можуть продати майбутньому покупцеві кораблів. Про це повідомив журналістам 24 вересня заступник міністра оборони РФ Юрій Борисов, передає РИА Новости.

«Наші фахівці вже перебувають у Франції і почали демонтаж обладнання. Безумовно, все це обладнання буде задіяно в перспективних проектах суднобудівної галузі. Можливо, майбутній покупець ще повернеться до цієї проблеми і поставить питання про використання цих комплексів для себе», – сказав він. «Як ви знаєте, Єгипет розглядають як потенційного покупця «Містралів», не знаю, як розвиватиметься ця історія, але можу запевнити, що ми не втратимо наше обладнання і знайдемо йому гідне застосування», – зазначив заступник міністра.

Як повідомляв Інформаційний АкцентЄгипет домовився з Францією про купівлю двох вертольотоносців «Містраль», контракт на постачання яких було розірвано з Росією.За інформацією французьких ЗМІ, на придбання «Містралів» Єгипет витратить 950 млн євро.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ