їжа
Чиновників РФ штрафуватимуть за знищення санкційних продуктів поїданням

Поїдання російськими чиновниками санкційної продукції, призначеної до знищення, вважатиметься порушенням і підпадатиме під кримінальну статтю. Про це повідомляють Известия з посиланням на джерело в Росспоживнагляді.

Співрозмовник повідомив, що відомством розробляються інструкції, які виключатимуть можливість пробувати контрабандний товар, а якщо чиновник це зробить, то неналежним чином виконує свої посадові обов’язки. Це, в свою чергу, може спричинити покарання, що передбачає до 120 тисяч рублів штрафу (близько $2 тисяч), обов’язкові роботи до 360 годин, виправні роботи до 1 року, або арешт на термін до 3 місяців.

Джерело в Росспоживнагляді уточнює, що споживання санкційних продуктів за інструкціями знищенням вважатися не буде. «Це порушення, а якщо таке станеться, людина порушить посадові обов’язки. За це – кримінальна відповідальність. Кажуть, на митниці вже порушували справи в таких випадках», – сказав співрозмовник видання.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, указ про знищення продуктів, що потрапили під російське ембарго, президент РФ Владімір Путін підписав 29 липня. Заходи почнуть діяти з 6 серпня і не стосуватимуться продукції, яку люди ввозять для особистого користування. Шукатимуть і знищуватимуть заборонені до ввезення в рамках продуктового ембарго товари не лише на кордоні, але й по всій території Росії. Процес знищення сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з США, країн Європейського Союзу, Канади, Австралії та Норвегії, зніматимуть на відео.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ