спека
Українцям дали поради, як пережити найспекотніші дні літа

Україну охопила тропічна спека. Стовпчики термометрів вже сягнули 35 градусів у затінку. Люди ховаються від спеки серед зелені в парках та біля води на пляжах. Намагаються їсти морозиво та вживати прохолодні напої.

У свою чергу, фахівці радять бути обережними як із купанням, так і зі споживанням продуктів. Науковці кажуть, що через високу температуру цвітіння води у водоймах, притаманне серпню, розпочинається на кілька тижнів раніше, повідомляє ТСН. Заходити у зелену від водоростей воду відпочивальникам категорично не рекомендують. Попереджають про можливі алергічні реакції та висипи на шкірі.

Серед інших важливих заборон – алкоголь і жирна їжа. У раціоні слід уникати важкої їжі та білків. Заливати організм водою теж не слід – ліпше обмежити активність і не витрачати багато енергії. Загалом українцям радять відпочинок і спокій для нервової системи. Це допоможе зберегти сили та здоров’я не лише у спекотні дні.

До слова, раніше у Закарпатській області оголосили штормове попередження з приводу сильної спеки – в регіоні очікують підвищення температури до 37 градусів вище нуля. А санітарно-епідеміологічна служба Одеси не рекомендує місцевим жителям та гостям міста купатись на всіх одеських пляжах, повідомили у прес-службі Одеської міської ради.

«У зв’язку з рясними зливовими опадами і можливим забрудненням морської води санітарно-епідеміологічна служба не рекомендує водокористування на всіх пляжах Одеси до отримання результатів бактеріологічного контролю морської води», – зазначили у міськраді.

Фахівці СЕС взяли проби для проведення бактеріологічної експертизи.

Читайте: Російську Воркуту посеред літа засипало снігом (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ