carla_brito
Прикрашені вулиці столиці Португалії

Від Лісабона до Нью-Йорка, від Берліна до Парижа, від Сан-Франциско  до Пекіна – весь світ готується до зустрічі 2016 року. І, звичайно, в кожному місті свій особливий святковий настрій забезпечує головна гостя – зелена красуня, прикрашена вогниками та гірляндами. Запрошуємо вас у віртуальну подорож містами світу.

У Рокфеллер-центрі поряд із катком встановлюють величезну ялинку, заввишки як семиповерховий будинок
У Рокфеллер-центрі поряд із катком встановлюють величезну ялинку, заввишки як семиповерховий будинок

До Нового року та католицького Різдва одне з найпопулярніших місць Нью-Йорку – Рокфеллер-центр – прикрасили ще у листопаді. Щороку тут встановлюють величезну ялинку, заввишки як семиповерховий будинок. Її, а також довколишні будівлі прикрашають різноманітними іграшками, часто із дорогоцінного каміння.

Рокфеллер-центр – одне з найпопулярніших місць у світі. Впереше нью-йоркці поставили у ньому ялинку в 1931 році. З того часу традиція не переривалася.

Після новорічних та різдвяних гулянь ялинку з території Рокфеллер-центру зазвичай використовують у благодійних цілях. До прикладу, минулого року 15% від дерева пішло на виготовлення паперу для книг.

neeravbhatt
Про прихід Нового року в австралійському Сіднеї сповіщають світлові шоу

На Martin Place в Сіднеї традиційно встановлюють високу ялинку, а електричні стовпи прикрашають різнокольоровими зірками та прапорами. Також про прихід Нового року сповіщають світлові шоу, які влаштовують перед святами на сіднейських будинках.

Лондон
Дерева у парку Сайон у Лондоні засяяли різнокольоровими вогнями

Наступна зупинка – Лондон. Цього року різдвяними вогнями вирішили підсвітити не лише вулиці, але й міські сади. Столітні дерева у парку Сайон у грудні засяяли різнокольоровими вогнями, створюючи атмосферу свята.

В Сан-Франциско з'являється ціле новорічне містечко
В Сан-Франциско з’являється ціле новорічне містечко

Різдвяні вогні у Сан-Франциско створюють святковий настрій тамтешнім жителям та туристам. Гірляндами прикрашають усі будівлі в центрі міста. Таким чином, на місяць тут з’являється ціле новорічне містечко.

Париж
Вандомська площа у Парижі є епіцентром свята

Епіцентром атмосфери свята Різдва у Парижі є Вандомська колона на Вандомській площі. Саме тут стоїть головна красуня Франції, збираються парижани та гості міста, влаштовуються різноманітні святкування, виступи та постійно звучить музика.

Dresden Weihnachtsmarkt - Dresden christmas market 22
У Берліні на свята відкриваються декілька десятків святкових ринків

Справжньою столицею традиційних різдвяних ярмарків можна назвати Берлін. У грудні в місті відкриваються декілька десятків святкових ринків.

Пекін
Під час новорічних свят уночі Пекін – світлий та різнобарвний, як удень

Різдво у Пекіні можна назвати одним з найяскравіших у світі. Тут ілюмінації не шкодують – під час новорічних свят уночі місто світле та різнобарвне, як удень.

 У Ріо-де-Жанейро ялинка плаває озером Лаґоа
У Ріо-де-Жанейро ялинка плаває озером Лаґоа

Чи не єдина у світі ялинка на плаву тішить на свята жителів Ріо-де-Жанейро та туристів, які приїздять до Бразилії побачити таке диво. Атмосферу доповнюють феєрверки, які освітлюють новорічну красуню, що плаває озером Лаґоа.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ