Американський блогер дав поради для тих, хто мало спить
Американський блогер дав поради для тих, хто мало спить

Американський блогер Ендрю Мерле переконує, що навіть якщо спати по 4-5 годин, можна почуватися бадьорим. Щоправда, для цього слід виконувати низку правил – передає 24.

Ранкова зарядка або біг. Мерле запевнив, що 30 хвилин ранкової пробіжки можуть замінити 2 години та повернуть вас до нормального стану.

Холодний душ. Крім того, що це допоможе збадьоритися, холодний душ покращує настрій, підвищує уважність і забезпечує приплив енергії.

Чашка кави. Блогер зауважив, що помірна кількість кофеїну також збадьорить і підвищить пильність і зібраність.

Важливі завдання перенести на ранок. Мерле наголосив, що продуктивність організму падає у другій половині дня, тому краще намагатися усю важливу роботу виконати вранці.

Легка, корисна їжа. Харчування, як і сон, допомагає організму «підзарядитися», тому після короткого сну тіло потребує корисної їжі, яка додасть енергії. Для цього слід вибирати складні вуглеводи і білок, щоб отримати більше енергії. Слід не забувати про ягоди, фрукти, горіхи, яйця, овочі, курку і свіжу рибу, а також пити необхідну кількість води.

Прогулянка. Якщо ви на роботі і відчуєте втому і сонливість, слід вийти з приміщення принаймні на 5-10 хвилин, оскільки це допоможе збадьоритися.

Денний сон. Усього 30 хвилин денного сну підвищать уважність і знімають денну втому.

Вчасне завершення роботи. Не варто перепрацьовувати, тому, якщо ви відпрацювали свій робочий день, слід покинути своє робоче місце і йти відпочивати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ