Як спати по кілька годин і все одно почуватися чудово

Американський блогер дав поради для тих, хто мало спить
Американський блогер дав поради для тих, хто мало спить

Американський блогер Ендрю Мерле переконує, що навіть якщо спати по 4-5 годин, можна почуватися бадьорим. Щоправда, для цього слід виконувати низку правил – передає 24.

Ранкова зарядка або біг. Мерле запевнив, що 30 хвилин ранкової пробіжки можуть замінити 2 години та повернуть вас до нормального стану.

Холодний душ. Крім того, що це допоможе збадьоритися, холодний душ покращує настрій, підвищує уважність і забезпечує приплив енергії.

Чашка кави. Блогер зауважив, що помірна кількість кофеїну також збадьорить і підвищить пильність і зібраність.

Важливі завдання перенести на ранок. Мерле наголосив, що продуктивність організму падає у другій половині дня, тому краще намагатися усю важливу роботу виконати вранці.

Легка, корисна їжа. Харчування, як і сон, допомагає організму «підзарядитися», тому після короткого сну тіло потребує корисної їжі, яка додасть енергії. Для цього слід вибирати складні вуглеводи і білок, щоб отримати більше енергії. Слід не забувати про ягоди, фрукти, горіхи, яйця, овочі, курку і свіжу рибу, а також пити необхідну кількість води.

Прогулянка. Якщо ви на роботі і відчуєте втому і сонливість, слід вийти з приміщення принаймні на 5-10 хвилин, оскільки це допоможе збадьоритися.

Денний сон. Усього 30 хвилин денного сну підвищать уважність і знімають денну втому.

Вчасне завершення роботи. Не варто перепрацьовувати, тому, якщо ви відпрацювали свій робочий день, слід покинути своє робоче місце і йти відпочивати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ