Експерт порадив стильно одягатися і подорожувати, оскільки це мотивує на нові звершення
Експерт порадив стильно одягатися і подорожувати, оскільки це мотивує на нові звершення

Бізнес-тренер Станіслав Маковський у коментарі Gazeta.ua пояснив, які фінансові звички у повсякденному житті допоможуть збільшити дохід.

  1. Заплануйте витрати на навчання. Найважливіше, чому потрібно навчитися – правильно планувати свої фінанси, зокрема заплануйте витрати на навчання. Заради цього можна пожертвувати новим телефоном, одягом і навіть мандрівкою. Купуйте книжки, відвідуйте майстер-класи, курси, тренінги.
  2. Плануйте доходи. Планувати потрібно не тільки витрати, але й доходи. Маковський зауважив, що люди не помічають багатьох джерел доходів: «За цей рік відвідав 12 тренінгів. Коли проходжу якесь навчання – піднімаю ціни за свої послуги».
  3. Спілкуйтеся з успішними людьми – це спосіб навчитися чомусь практично без витрат. Ми стаємо схожими на тих, із ким спілкуємося, тому експерт називає цей спосіб дуже дієвим.

«Не соромтеся ставити питання: «Як ти досяг такого успіху?». Свого часу я влаштувався на роботу до людини, на яку хотів бути схожий. Від неї багато навчився», – підкреслив тренер.

  1. Одягайтеся стильно. Замість економії вкладайте гроші в себе – купуйте стильний одяг, харчуйтеся смачно, подорожуйте, навчайтеся, оскільки потреба стимулює.

«Ми заощаджуємо не лише на витратах, але й на доходах. Більше витрат стимулюватимуть шукати кращих заробітків. Проте не варто жити в борг», – пояснив Маковський.

  1. Займайтеся спортом. Регулярні тренування допоможуть вам організувати життя, стати більш дисциплінованим. Коли тіло виглядає гарно, людина почувається впевненою в собі. Тоді відчуває себе господарем своєї долі й не боїться ухвалювати важливі рішення, зокрема й у фінансовому аспекті.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ