Сеґвей
Сеґвеї у Лондоні

Мер Лондона Борис Джонсон має намір домогтися зняття заборони на пересування в місті на сеґвеях та інших індивідуальних електричних транспортних засобах. Про це він написав у своїй колонці в The Telegraph. За його словами, він уже проконсультувався про можливість зняття заборони з експертами публічно-правової корпорації Transport for London, що відповідає за транспортні послуги в місті та утримання доріг.

На думку лондонського мера, сеґвей є новою формою індивідуальної мобільності, причому їх узаконення має бути здійснене в рамках «вікової рівноправності».

На сьогодні законне право пересуватися в Лондоні мають тільки люди з обмеженими можливостями, що користуються електричними інвалідними візками. Джонсон вважає, що молодим і здоровим людям заради справедливості  варто дозволити пересуватися на електричному індивідуальному транспорті.

Нагадаємо, сеґвей – електроскутер, якому не потрібне ні кермо, ні гальма. При нахилі корпуса вперед пристрій починає котитися вперед, і чим більший нахил, тим більшу він розвиває швидкість (максимальна – 20 км/год). При відхиленні назад сеґвей уповільнює рух, зупиняється і потім починає котитися заднім ходом. При нахилі ліворуч або праворуч електродвигун відповідного колеса сповільнюється і пристрій повертається в потрібний бік.

Читайте: «Суворі бельгійці»: в країні запроваджують права на електричні велосипеди

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ