На думку журналіста, Путін уже готовий завдати удару по НАТО
На думку журналіста, Путін уже готовий завдати удару по НАТО

Український журналіст, публіцист Віталій Портніков у статті для newsru.ua прокоментував заяву Президента РФ Владіміра Путіна про готовність завдати удару по об’єктах НАТО.

На думку Портнікова, ця заява російського Президента підтверджує те, що Україна – лише територія, на якій РФ намагається воювати зі США.

«Українські політики і спостерігачі роками намагалися переконати західну громадську думку в тому, що агресія Росії не спрямована виключно проти нашої країни, що Україна – лише територія, на якій путінський режим намагається воювати з НАТО, точніше – зі Сполученими Штатами. Ми наштовхувалися на скептичні посмішки дилетантів, «корисних ідіотів» Кремля або просто людей, які не розуміють Росію і її політику. Але тепер Путін говорить те, що говорили ми: він готовий бити по НАТО», – зауважив журналіст.

Він підкреслив, що Путін готовий воювати з Альянсом на будь-якій території.

«Якби Україна не протистояла Путіну, якби наші солдати не зупинили оскаженілу Орду, Кремль давно вдарив би по Заходу. Відстрочка настала саме тому, що Путін загруз в Україні, в санкціях, в цінах на нафту, у власній дурості. Але відстрочка – це ще не відмова від намірів», – запевнив публіцист.

За його словами, Путін живе ідеєю зіткнення з Заходом, а агресія від глави держави передається мільйонам жителів Росії і надає сенс їх спільному існуванню.

У підсумку він наголосив, що Заходу потрібно боротися з путінським режимом не заради відновлення територіальної цілісності України або вирішення інших територіальних конфліктів, створених і підтримуваних Росією.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ