Печерний лев
Печерний лев, якого спробують клонувати

Учені з Якутії планують клонувати печерних левів. Ці тварини вимерли 10-20 тис. років тому. Такий амбітний план вони можуть реалізувати, оскільки нещодавно виявили рештки левенят цього виду, яким було не більше місяця від народження. М’які тканини особин збереглися настільки добре, що знахідку назвали «такою, що не має аналогів у світі», пише Nacked Science.

Фахівці проведуть комплекс досліджень, який дасть більше інформації про родичів печерних левів. Йдеться, зокрема, про комп’ютерні і радіовуглецеві дослідження. Вчені хочуть дізнатися більше про внутрішні органі вимерлих істот.

Використовуючи останки левенят, мікробіологи вже вивели чотири штами мікроорганізмів. У перспективі результати цих досліджень хочуть використати для вирішення питань, пов’язаних з екологією.

Печерний лев – вимерлий підвид. В епоху плейстоцену ці тварини населяли Сибір і Європу. Це один з найбільших представників сімейства котячих. Без урахування хвоста довжина самця становила 2,1 м. Наскальні малюнки зберегли печерних левів без гриви, що дозволяє припустити, що у них її майже не було.

Читайте: Через шкільний автобус леву довелося видертись на електричний стовп

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ