Експерти з групи InformNapalm виявили базу окупаційних військ РФ під Широкиним за допомогою російського сервісу «Яндекс.Карти». Як зазначають активісти на своєму сайті, були знайдені фотографії, які зафіксували скупчення бойової техніки окупаційних військ Росії в селищі Безіменне Новоазовського району, що розташоване за 8 км від Широкиного.

«Звіряючи фотографії з місцевістю, було виявлено, що в сервісі «Яндекс.Карти» відбулося вдале оновлення супутникових знімків, на яких виявилась база російсько-терористичних військ на території агроцеху №5 ДП «Ілліч-Агро Донбас» в Безіменному, де також розташована велика вишка зв’язку і передавач українського мобільного зв’язку. Загалом дуже гарне місце для розміщення військової бази», – зауважують автори повідомлення.

Зазначається, що 20 квітня 2015 року аеророзвідка полку «Дніпро-1» оприлюднила відео з безпілотника, де було зафіксовано скупчення російської військової техніки окупаційних військ Росії в селищі Безіменне Новоазовського району, на території цього ж агроцеху №5. «Як бачимо, місце вже насиджене і постійно використовується для розміщення різної військової техніки окупаційними військами Росії. Найімовірніше, на цій базі сьогодні під відкритим небом розташовано мінімум техніки, решту ж просто заховано в сараях, гаражах, корівниках, у різних виробничих приміщеннях, загалом – скрізь, де тільки можна, але далі від очей ОБСЄ та найголовніше – від очей української аеророзвідки. І чесно зізнаємося, така ситуація по всіх окупованих територіях Донбасу», – зазначають експерти.

Нагадаємо, у вересні перший заступник голови Верховної Ради, колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій повідомив про будівництво Росією двох військових баз у Бєлгородській області на кордоні з Україною.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у бюджеті на 2016 рік армія Росії отримала 259 млрд. руб. додаткових асигнувань. Зростання оборонних витрат уряд РФ збирається оплатити, збільшивши видобуток нафти на 5 млн. тонн і дефіцит бюджету до 3% ВВП.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ