В.Янукович
У ГПУ заявили, що Янукович особисто віддавав наказ стріляти по активістах Майдану

Наказ про застосування зброї проти активістів Євромайдану в центрі Києва віддавав особисто колишній Президент України Віктор Янукович. Про це заявив прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко в ефірі 5 каналу.

«Зараз усі епізоди справи об’єднують, ми бачимо єдиний умисел, однозначно бачимо, що на вершині цієї піраміди знаходиться безпосередньо Віктор Янукович, який давав незаконні вказівки. А далі вже йдуть інші особи, які це все робили. Я думаю, що найближчим часом Генеральний прокурор зробить з цього приводу заяву і розставить всі крапки над «і», – зазначив Куценко.

Також він повідомив, що Генеральна прокуратура розслідує слід російських спецслужб у розстрілах на Майдані, але СБУ не передала відповідні докази. «Наявність російського сліду в розстрілах активістів на Майдані. Зараз у пресі проходить перекручена інформація, що нібито ГПУ відкидає російський слід. Ні, ми її не відкидаємо, ми розслідуємо й її можливість. Просто СБУ, коли нею керував Наливайченко, не передала доказів, які б підтверджували саме російський слід», – заявив Куценко. Тож, ГПУ допитає екс-голову СБУ Валентина Наливайченка у справі про розстріли на Майдані.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Шокін заявив, що Генеральна прокуратура не має даних про російський слід у розстрілі активістів Майдану під час подій у лютому 2014 року в Києві. У свою чергу, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко спростовав цю інформацію і зазначив, що всі матеріали знаходяться на Банковій.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ