Янукович
Януковича почали судити заочно

Генпрокурор Віктор Шокін на прес-конференції 19 червня 2015 року зазначив, що Віктора Януковича почали судити заочно. Про це повідомляє Генеральна прокуратура України на сторінці в Facebook.

«Крім того, розпочато процедуру заочного засудження в 6 кримінальних провадженнях стосовно 7 осіб: В.Януковича, О.Клименка, Р.Богатирьової, С.Арбузова та інших», – йдеться в повідомленні. Шокін також зазначив, що ці справи зараз перебувають на розгляді в судах, після винесення ними рішень з’явиться можливість звертатися в європейські суди, що дозволить повернути кошти, отримані злочинним шляхом цими особами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до суду внесено подання про заочне засудження екс-міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової, її співучасника Олександра Стащенка, а також колишнього голови Національного банку України, першого Віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова.

Нагадаємо, Генпрокуратура відкрила понад 30 кримінальних проваджень щодо Януковича та його спільників. Їм усім також повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, вони оголошені в розшук.

18 листопада Служба безпеки завершила розслідування та передала в Генпрокуратуру матеріали про рахунки, майно Януковича і ще понад 80 колишніх високопоставлених чиновників, які працювали за його часів.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ