Порошенко Янукович
Янукович вимагає від Генпрокуратури провести його одночасний допит з президентом Петром Порошенком

Екс-президент-втікач Віктор Янукович домагається очної ставки з нинішнім Президентом України Петром Порошенком в режимі відеоконференції, передає Українська правда.

Янукович вимагає від Генпрокуратури провести його одночасний допит (очну ставку) з президентом Петром Порошенком, екс-прем’єром Арсенієм Яценюком, Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, мером міста Києва Віталієм Кличком, секретарем РНБО Олександром Турчиновим.

Крім того, він просить про очну ставку з іншими посадовими особами, прізвища яких адвокати не вказали. Йдеться про осіб, яких прокуратура викликала для дачі свідчень у «справі Майдану».

«Для забезпечення публічності процесу Віктор Янукович наполягає на проведенні допиту в суді відповідно до ч. 1 ст. 225 КПК України», – зазначили адвокати.

db9fbc1-2Водночас у Департаменті спеціальних розслідувань Генпрокуратури повідомили, що ще не отримували відповідне клопотання Януковича.

Як відомо, екс-президент утік із України в лютому 2014 року після масових розстрілів учасників протестів на Майдані Незалежності в Києві. Відтоді він, за останніми даними, переховується на території Росії.

Після цього кілька разів Генпрокуратура викликала його на допит, однак, він жодного разу так і не з’явився.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ