В.Янукович
Янукович хоче повернутися у політику

Екс-президент України Віктор Янукович сподівається повернутися в політику. Про це він заявив в інтерв’ю російському держагентству Новости.

«Хочу повернутися в політику. Я сьогодні… Те, що в моїх силах, я роблю все», – сказав він. «По-перше, багато допомагаю людям, яких переслідують в Україні, які вже виїхали, припустимо, за межі України. І не тільки в Росію. У Росії само собою підтримую з ними зв’язок. Чим можу, тим і допомагаю», – сказав Янукович. Він розповів, що підтримує зв’язки з діючими українськими політиками. «Багато з них сьогодні вже не так соромляться і не так бояться, як це було, умовно кажучи, рік тому. Вони вже комфортно почуваються, коли ми зустрічаємося і обговорюємо питання», – сказав Янукович.

Як відомо, після розстрілу Майдану Янукович втік з України вночі проти 23 лютого 2014 року. Під час перебування в Росії він кілька разів звертався до народу України з приводу своєї «легітимності». Щодо Януковича і низки інших колишніх чиновників відкрито кримінальне провадження про масові вбивства мирних громадян. Їх оголошено в розшук.

Читайте: Янукович випередив навіть Сталіна в антирейтенгу історічних діячів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ