097465
18 серпня Янукович відвідав Волгоград, оглянув музей-панораму «Сталінградська битва» і Мамаєв Курган

Український екс-президент-утікач Віктор Янукович подорожує по Волзі на трипалубній яхті в супроводі катера з охороною та проводить дозвілля, намагаючись «потопити» журналістів. Про це пише волгоградське видання СоцИнформБюро.

18 серпня Янукович відвідав Волгоград, оглянув музей-панораму «Сталінградська битва» і Мамаєв Курган. Доступ інших гостей міста до музею був на цей час обмежений.

Візит Януковича підготували заздалегідь. Безпеку забезпечували не лише сили особистої охорони, але й МВС. Видання зазначає, що яхта вартістю кілька мільйонів доларів може належати сину Януковича.

Під час подорожі не обійшлося без інциденту з журналістом, який намагався сфотографувати яхту.

03147966Як стверджує головред волгоградського агентства «СоцИнформБюро» Анатолій Сологубов, його катер йшов на малому ходу вздовж берега Волги за 20 км від Волгограда. Він фотографував об’єкти, розташовані вздовж берега, коли в об’єктив фотоапарата потрапила трьохпалубна яхта без розпізнавальних знаків і човен поменше.

«Мабуть, помітивши об’єктив фотоапарата, екіпаж судна супроводу, виконавши кілька небезпечних розворотів, при цьому трохи не потопивши катер, наблизився», – розповів Сологубов в публікації на сайті свого агентства.

Від журналіста зажадали видалити фотографії, а після відмови «погрожували якимись великими проблемами».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, екс-президент-втікач Віктор Янукович просить про очну ставку з нинішнім Президентом України Петром Порошенком в режимі відеоконференції. Про це повідомив адвокат Віталій Сердюк. Офіційне клопотання нібито подали 16 серпня.

Водночас, у Департаменті спеціальних розслідувань Генпрокуратури повідомили, що ще не отримували відповідне клопотання Януковича.

Як відомо, після розстрілу Майдану Янукович втік з України. Під час перебування в Росії вин кілька разів звертався до народу України з приводу своєї «легітимності». 1 березня він звернувся до російської влади з проханням застосувати свої війська в Україні.

3 жовтня тодішній радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що президент РФ Владімір Путін надав російське громадянство сім’ї Януковича.

Проти екс-президента та низки інших колишніх чиновників відкрито кримінальне провадження про масові вбивства мирних громадян. Їх оголосили в розшук. Також проти низки його клевретів порушено кримінальні провадження за фактами відмивання коштів та виведення капіталів.

У лютому 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про позбавлення Віктора Януковича звання Президента України».

21 липня Інтерпол вилучив його прізвище з міжнародного розшуку через нібито «політичний характер кримінальної справи».

16 грудня 2015 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що вдалося знайти архіви Януковича та членів його родини, які допоможуть розслідувати здійснювані ними злочини.

Знайдені документи долучено до різних кримінальних проваджень і класифіковано Генеральною прокуратурою як важливі докази.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ