54E3CECA-9D1E-4AFC-9346-7DA9946E685D_w640_r1_s
За Ющенком закріплений недобудований будинок у Конча-Заспі

Третій президент України Віктор Ющенко має найбільше пільг та привілеїв серед колишніх високопосадовців. Про це йдеться у сюжеті програми Схеми.

Попри те, що за інформацією ЗМІ, Віктор Ющенко вже виїхав із будинку в державній Конча-Заспі, на території держдач за ним залишається інший закріплений будинок, за інформацією Держуправління справами, він недобудований.

За даними журналістів, держава надає колишньому президенту два автомобіля – Mercedes Benz і Volkswagen – та трьох водіїв.

Торік на транспортне обслуговування Віктора Ющенка витратили 179 тисяч гривень.

Згідно з інформацією, 115 тисяч, окрім пенсії, у 2015 році пішло за статтею довічного грошового утримання колишнього президента. Ще 323 тисячі минулоріч витратила держава на апарат екс-президента Ющенка – його помічників.

Також за колишнім президентом закріплений кухар, дві покоївки та два офіціанти, але їхніми послугами, за інформацією Держуправління справами, останні два роки Віктор Ющенко не користувався.

Усі подібні привілеї надають Віктору Ющенко завдяки указу екс-президента Віктора Януковича від 12 березня 2010 року – «Про забезпечення, обслуговування та охорону Віктора Ющенка». Цей указ був розсекречений лише півтора року тому.

торік на екс-президентів було витрачено 976 тисяч гривень
Торік на екс-президентів витратили 976 тисяч гривень

Колишнім президентам Леоніду Кучмі та Леоніду Кравчуку держава надає менші пільги, наприклад, Леонід Кучма має державний автомобіль Mercedes Benz без водія, утримання якого торік обійшлося державі в 56 тисяч гривень.

Екс-президенту Леоніду Кравчуку з держбюджету 2015 року виділили 301 тисячу гривень на його помічників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ