Снимок экрана 2015-12-11 в 18.58.51
Янукович посів третє місце в топ-15 корупціонерів світу за версією Transparency International

Екс-президент України Віктор Янукович потрапив у теплу компанію всесвітньо визнаних корупціонерів. Короткий список «топ-крадіїв» складає Transparency International в рамках кампанії Unmask the corrupt.

Голосування триватиме ще 61 день, а український президент-утікач уже перебуває на третьому місці. На першому – сенатор Домініканської Республіки Фелікс Баутіста. На другому – бразильська нафтова компанія Petrobras. У списку також є ФІФА, екс-президент Єгипту Хосні Мубарак, Фонд Ахмата Кадирова (батька керівника Чечні Рамзана Кадирова), куди чеченці відправляють частину свого доходу.

Команда експертів розглянула кожну номінацію, щоби вибрати остаточні 15 випадків на основі ключових критеріїв відбору, а саме – безкарність, найбільший збіг з визначенням корупції у великих масштабах, міжнародний характер.

Як відомо, після розстрілу Майдану Янукович втік з України вночі проти 23 лютого 2014 року. Під час перебування в Росії він кілька разів звертався до народу України з приводу своєї «легітимності». Щодо Януковича і низки інших колишніх чиновників відкрито кримінальне провадження про масові вбивства мирних громадян. Їх оголошено в розшук.

Читайте: Янукович мріє про «камбек»: «Мене вже не так соромляться!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ