Янукович віддав Крим Путіну ще у грудні 2013-го?

Сканкопія
Сканкопія документа з прихованими персональними даними та коментарі дипломатів щодо нього

До Міністерства закордонних справ Литви потрапив паспорт російського громадянина, виданий в 2013 році, в якому Крим зазначений як частина Російської Федерації, пише Європейська правда.

Пред’явник документа, росіянин 1992 року народження, що проживає в Калінінградській області, звернувся до консульства Литви в Калінінграді за дозволом на спрощений проїзд територією ЄС (видається калінінградцям-росіянам, які хочуть переїхати до основної території РФ наземним транспортом). Цей закордонний паспорт виданий також у Калінінградській області й датований 24 грудня 2013 року. В цей час, як відомо, в Києві відбувався Євромайдан, а РФ ще не здійснила незаконну анексію Криму.

Між тим місцем народження пред’явника паспорта вказано: «Республіка Крим, Росія». «Цей паспорт є кричущою демонстрацією офіційної позиції Росії щодо територіальної цілісності та суверенітету України навіть до незаконної анексії Кримського півострову. Його видали лише за тиждень після зустрічі Януковича та Путіна в Москві, коли останній пообіцяв Україні підтримку та кредит у розмірі 15 млрд доларів», – наголосили в литовському відомстві.

Росіянину-пред’явникові паспорта було відмовлено у дозволі на в’їзд до ЄС, зазначають в МЗС Литви.

Як відомо, 18 березня президент РФ Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні в Криму відбувся «референдум» про статус Криму, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня в анексованому Криму пройшли «вибори» за російським законодавством. Головою Ради міністрів був призначений Сергій Аксьонов, спікером Ради Криму став Володимир Константинов. СБУ порушила проти них кримінальне провадження.

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ