Віктор Янукович
Замість Януковича до ГПУ прийшов його адвокат Сердюк

Замість екс-президента Віктора Януковича у Головне слідче управління Генеральної прокуратури України прийшов його адвокат Віталій Сердюк, передає УНІАН.

Адвокат сказав журналістам, що Янукович не прийшов до ГПУ для проведення слідчих та процесуальних дій, оскільки боїться за своє життя. За словами Сердюка, водночас Янукович оскаржив процедуру заочного судочинства в апеляційному суді, і сьогодні о 16.00 відбудеться розгляд цього питання.

«З боку Януковича подано відповідні заяви, і ми готові брати участь в усіх слідчих діях. На сьогодні на 16-ту годину призначено розгляд скарги захисту в апеляційному суді на незаконне рішення про початок процедури заочного засудження. І ми сподіваємося, що апеляційний суд скасує цю процедуру», – сказав Сердюк.

Також адвокат нагадав, що Янукович раніше звернувся із заявою до Генеральної прокуратури про публічність розгляду справи і про надання громадськості матеріалів кримінального провадження. Крім того, він додав, що Генпрокуратура відмовилася публікувати матеріали кримінального провадження.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, повістка про офіційний виклик Януковича до ГПУ 6 серпня була опублікована в газеті «Урядовий кур`єр».

Читайте: Скарби «гробниці Януковича» віднині під арештом

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ