Янукович
Нардепи домовилися підтримати закон про спецконфіскацію грошей Віктора Януковича, який зараз живе в російському Ростові-на-Дону

Колишній президент України Віктор Янукович назвав «міфом» свої активи, незаконно виведені з країни за час його правління. Також він зазначив, що згідно закону про конфіскацію уряд без рішення суду намагається приховати «недоліки» своєї діяльності. Про це Янукович заявив виданню Reuters, передає Українська правда.

З його слів, чутки про «міфічні мільярди» Януковича є спробою нинішніх політичних невдах відвернути увагу українців від того, що вони привели країну до політичного та економічного краху.

Також він заявив, що закон «проштовхували» корумповані чиновники, відомі своїм рейдерством, – незаконним захопленням приватних активів.

Нагадаємо, 17 березня нардепи домовилися підтримати закон 4057 про спецконфіскацію грошей попередньої влади у першому читанні.

Раніше глава уряду Арсеній Яценюк повідомив, відповідний документ передбачає конфіскацію 1,5 млрд. доларів заарештованих активів Віктора Януковича, які будуть спрямовані на соціальні та оборонні витрати.

За даними слідства, Янукович купив облігації на державні гроші та, на думку законодавців, володіє ними через складну мережу офшорних компаній з Кіпру, Сейшельських островів, Великої Британії, Панами та Белізу.Повернути їх звичайним шляхом практично неможливо.

Читайте: Рахунки Януковича і К° залишаться заблокованими

БЕЗ КОМЕНТАРІВ