Віктор Янукович під час інтерв'ю
Віктор Янукович під час інтерв’ю

Утікач, колишній Президент України Віктор Янукович в інтервю BBC заявив, що українці, мовляв, уже усвідомили, що в розстрілах на Майдані очолювана ним влада зацікавлена не була. Навпаки, за його словами, винними в убивствах майданівських активістів є злочинці, які у такий спосіб вирішили захопити владу. Ба більше, Янукович наголосив, що вберіг країну від громадянської війни.

«Сьогодні, коли пройшло стільки часу (уже півтора роки), українці зрозуміли, що в цих розстрілах не була зацікавлена ні влада, ні президент. А зацікавленими були ті… радикали… ті, я би так сказав, злочинці, які вирішили таким шляхом захопити владу», – заявив Янукович.

Власник «золотого батона» наголосив, він не знімає з себе відповідальності, але підкреслив, що фактично вберіг Україну від громадянської війни, позаяк «героїчно» не кинув на громадян армію.

«Звичайно, я не знімаю із себе відповідальності, Але в мене було три варіанти. Був варіант залучити на свою сторону вірні мені сили в Україні, в тому числі військових, та розпочинати захищати країну і себе також. А це означає – розпочати громадянську війну», – додав утікач.

Зауважимо, що український парламент підтримав законопроект «Про позбавлення Віктора Януковича звання Президента України». Водночас, чинний Президент України Петро Порошенко заступився за попередника.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, екс-президент Віктор Янукович розповів у інтерв’ю BBC Newsnight, про те, як Путін рятував його від Майдану, поділився міркуваннями про війну і заявив, що при ньому Крим би не відібрали. Також він повідав про любов до тварин, Межигір’я та корупцію.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ