yanukovy-ch
28 листопада Юрій Луценко оголосив колишньому главі держави Віктору Януковичу підозру в державній зраді

Генеральна прокуратура викликає на допити колишнього президента Віктора Януковича як підозрюваного у справі про державну зраду. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Екс-президента викликають на допит та інші процесуальні дії на 10:00 5 та 9 грудня. Його чекають у кабінеті начальника слідчого відділу Головної військової прокуратури ГПУ в Києві.

Повістки, опубліковані на сайті ГПУ, надіслали за трьома адресами Януковича – зокрема, в Києві, в Нових Петрівцях Київської області та у Ростові-на-Дону в Росії.

12Як відомо, 28 листопада, Святошинський суд Києва проводив відеодопит Віктора Януковича як свідка у справі про розстріли на Майдані взимку 2014-го року.

Прокурор Олексій Донський за результатами допиту колишнього глави держави у Святошинському суді в Києві зазначив, що Віктор Янукович дає у суді неправдиві свідчення, однак його не можна через це притягнути до відповідальності.

Того ж дня Генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив колишньому главі держави Віктору Януковичу підозру в державній зраді та поплічництві Російській Федерації в агресії проти України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ