Януковичі зробили таємничі «юридичні кроки» щодо стягнення компенсації з України
Януковичі зробили таємничі «юридичні кроки» щодо стягнення компенсації з України

Печерський районний суд Києва 3 березня наклав арешт на 11 банківських рахунків в трьох банках компаній, що належали Олександру Януковичу. Про це йдеться в ухвалах від 3 березня, оприлюднених в Єдиному держреєстрі судових рішень, передають Українські новини.

Зокрема, арештовані рахунки компаній «Мако Холдинг», «Мако Актив» і «Білдінґ Інвестменс Груп». Суд також наклав арешти на чотири рахунки в банку ING Bank NV (Нідерланди), на п’ять – в «УкрБізнесБанку» і два у «Всеукраїнському банку розвитку» (останні два – ліквідовані).

Розмір коштів на рахунках у текстах визначень не вказаний.

У ході досудового розслідування встановлено, що Олександр Янукович протягом 2013 року за сприяння свого батька – колишнього президента України – та інших осіб з числа вищого керівництва країни організував злочинну схему зі сприяння своїм підприємствам компаній групи «Мако» в протиправній мінімізації податкових зобов’язань, що мали бути сплачені до бюджету. А також у заволодінні цими бюджетними коштами.

Протиправні дії Януковича-молодшого призвели до недоотримання держбюджетом  42 598 млн. гривень.

Варто зазначити, що раніше старший син Віктора Януковича заявив, що його родина зробила юридичні кроки для стягнення з України компенсації в рамках справи про оскарження санкцій. Йдеться про витрати, понесені сім’єю екс-президента на адвокатів.

«Мною і батьком недавно були зроблені юридичні кроки для стягнення цих коштів з України», – заявив він.

У коментарі уточнюється, що Олександр Янукович не розкриватиме, які юридичні кроки було вчинено, а також не називатиме суми цих коштів, оскільки інформація є конфіденційною.

«Ці питання прокоментують англійські адвокати, щойно офіційні документи будуть опубліковані судом ЄС», – йдеться в заяві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ