Японська компанія Fujikura
Японська компанія вироблятиме запчастини для авто на Львівщині

Японська компанія Fujikura оголосила про намір відкрити нову фабрику з виробництва компонентів для автомобілів у Яворівському районі Львівської області. Про це за результатами зустрічі з Ічіро Камадою, керуючим виконавчим директором «Фуджікура Аутомотив Європа», повідомив міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавічус, передає прес-служба міністерства.

«Нова фабрика буде розташована в Яворівському районі Львівської області. На першому етапі передбачається капіталовкладення обсягом 6 мільйонів євро і створення близько 300 нових робочих місць. Виробництво почнеться на території площею 11 600 кв. м. Протягом наступних трьох років підприємство має розширитися і працевлаштувати понад 3 тисячі людей», – розповів Абромавічус.

«Ми очікуємо, що під кінець 2016 року товарообіг підприємства сягне до 40 млн. євро, а в 2017-му – до 70 млн. Якщо ж бізнес буде добре розвиватися, ми розширимо наші виробничі потужності», – повідомив Камада.

3 червня Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною і Японією про сприяння і захист інвестицій. За словами глави Мінекономрозвитку, під час консультацій з японською стороною було визначено вразливі точки інвестиційного співробітництва, зокрема, стан інвестиційного клімату в цілому, дерегулювання, простота ведення бізнесу та валютні ризики.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ