Розробники робота хочуть врятувати японців від самотності
Розробники робота хочуть врятувати японців від самотності

Японська корпорація Toyota Motor презентувала робота Kirobo Mini, що повинен позбавити від самотності японців, які все частіше не можуть знайти собі партнера і не заводять дітей, інформує ВВС.

Розробники заявили, що єдиною функцією їхнього робота є підтримка діалогу. Говорить він дуже високим голосом, крім того, робот може розпізнавати емоції людини і реагувати на них. Щоправда, він не здатний розпізнавати обличчя.

За рівнем свого розвитку робот-дитина повинен нагадувати п’ятирічну дитину − Kirobo Mini трохи погойдується, імітуючи рухи дитини, у якої ще не до кінця розвинені навички координації.

Один із творців проекту зауважив, що подібні функції повинні сприяти появі емоційної прихильності до робота. Також компанія заявила про намір почати продаж роботів уже з наступного року, його вартість становитиме близько 400 доларів.

Тoyota не планує експортувати робота в інші країни. За словами представників компанії, створення Kirobo Mini стало важливим кроком на шляху до винаходу більш просунутих роботів, здатних розпізнавати і реагувати на людські емоції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ