Яресько заявила, що готова стати прем'єром
Яресько заявила, що готова стати прем’єром

Міністр фінансів Наталія Яресько готова стати прем’єр-міністром і створити технократичний уряд. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами Яресько, впоратися з нинішньою політичною кризою в Україні «може лише технократичний уряд – тобто команда «нічиїх» людей, які не мають політичного минулого, не підпорядковуються жодному з олігархів чи «друзів» політиків і не мають політичних амбіцій на майбутнє».

«Я готова зібрати таку команду, яка прямо зараз здатна працювати на інтерес усієї країни, усіх її громадян, а не окремих політичних чи бізнес-груп», – заявила вона.

За її словами, міністри технократичного уряду повинні відповідати п’яти основним умовам: служити народу, а не собі та мати бездоганну репутацію; не терпіти корупцію та політичне втручання в органи державної влади; не перейматися участю у виборах чи політичною кар’єрою, вірити, що Україна може стати успішною лише завдяки демократичним та економічним свободам, зокрема, угоді з ЄС та програмі МВФ; мати відповідний антикризовий досвід.

Яресько нагадала, що такому уряду буде необхідна підтримка більшості депутатів у Раді, щоби втілювати всі реформи.

«Сьогодні світ дивиться на Україну з певною недовірою, ставлячи під сумнів нашу спроможність побороти хворобу корупції та створити здорову основу для гідного майбутнього мільйонів українців. Кожен день чесного урядування – це можливість довести, що національні інтереси важливіші за політичний тиск чи бізнес-зв’язки. Це можливість почати процес відновлення довіри людей до уряду», – написала вона.

Читайте: У новому Кабміні можуть з’явитися словацькі та польські міністри-реформатори

Як повідомляв Інформаційний Акцент, головним і єдиним претендентом на посаду прем’єр-міністра на сьогодні є Володимир Гройсман.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ