Мінфін готує нові зміни до податкової реформи
Мінфін готує нові зміни до податкової реформи

У Міністерстві фінансів України взялися за підготовку нових змін до податкової реформи. Про це заявила глава відомства Наталія Яресько, передає РБК-Україна.

«Міністерство фінансів разом з фракціями коаліції, разом з членами найбільш важливих комітетів зараз опрацьовує податкову реформу в цілому. Будемо переглядати цілу схему наших податків, зокрема і податки на пасивний дохід, а також взагалі систему єдиного соцвнеску», – заявила Яресько з трибуни ВРУ. Вона зазначила, що метою змін стане зменшення податкового тиску на громадян, які працюють і платять податки, зменшення тіньової економіки та залучення всіх до участі у податковій системі.

Крім того, заступник міністра фінансів Олена Макеєва зазначила, що Кабмін планує до 1 вересня представити новий проект Податкового кодексу, де буде запропоновано нову модель детінізації економіки.

Нагадаємо, 28 грудня 2014 року парламент ухвалив Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який передбачає застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку другої та третьої (фізичні особи-підприємці) груп.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ