Яресько
Яресько заявляє, що грошей ЄС і США недостатньо для розвитку економіки

Міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що допомоги Євросоюзу та США достатньо для стабілізації економіки, але недостатньо для її розвитку. Про це міністр фінансів сказала на зустрічі YES в Києві у п’ятницю, 11 вересня, пише Українська правда.

«Ми дуже вдячні США та Європі за підтримку, але цієї підтримки недостатньо. Нам бракує грошей, щоб йти далі. На стабілізацію нам вистачає, але нам потрібно більше підтримки, щоби вкладати в економіку», – сказала міністр.

«Крім підтримки МВФ, нам необхідно залучати позики від  Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, Експортно-імпортного банку та інших потужних міжнародних фінансових установ», – зазначила міністр.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, комітет приватних кредиторів України погодився списати Україні 20% боргу та відстрочити виплату решти боргу на чотири роки. Водночас власники українських облігацій, термін погашення яких настає вже в 2015 році, виступили за перегляд умов домовленості через їх «несправдливість».

Читайте: Чверть століття – і золотий ключик у кишені: 2040-го року добробут українців зрівняється зі швейцарським

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ