Дмитро Ярош
«Правий сектор» створить в регіонах оперативні штаби з проведення референдуму

Партія «Правий сектор» має намір створити оперативні штаби з реалізації «референдуму про недовіру нинішній владі в кожному регіоні». Про це 21 липня на вічі на Майдані незалежності заявив лідер партії, депутат Верховної Ради Дмитро Ярош, передають Українські новини.

«Буквально із завтрашнього дня у всіх областях України будуть створюватися оперативні штаби з референдуму. Вони будуть виконувати роль певних організаційних комітетів», – сказав він. Також, зі слів Яроша, військово-політичний рух «Правий сектор» було перейменовано на з’їзді на національно-визвольний рух «Правий сектор».

У свою чергу, лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко вважає, що зараз не на часі проводити референдум стосовно довіри до влади, передає УНІАН. «На жаль, так сталося, що в Україні перед будь-якими потрясіннями лунає одне слово – референдум», – зауважив Луценко.

«Саме тому мені не подобається ідея будь-яких референдумів, особливо якщо вона лунає від людей, котрі не приховують в центрі столиці свою зброю», – сказав Луценко. Відповідаючи на запитання з приводу того, чи є проблеми із законодавством щодо проведення референдумів, Луценко зазначив: «Там проблеми з логікою».

До слова, на референдум, окрім питання недовіри владі, «ПС» також планує винести питання запровадження воєнного стану, денонсації Мінських угод, повної блокади окупованих територій та легалізації добровольчого руху. За словами Яроша, у разі, якщо не вдасться провести референдум відповідно до чинного законодавства, «ПС» має намір створити свою «народну центральну виборчу комісію», яка проведе плебісцит.

Читайте: «Київ-2» не братиме участі у вічі «ПС»: «Розгойдування човна ні до чого хорошого не приведе»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ