Ярош
Ярош вийшов з «Правого сектора» Ярош вийшов з «Правого сектора»

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош оголосив про свій вихід з організації та створення нового руху, передає 28 грудня сайт «ПС».

«Я вважаю, що станом на сьогодні «ПС» як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній. Це і бої на Майдані, і створення Добровольчого Українського корпусу для відсічі зовнішньому агресору. Зараз настав час зосередитись на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об’єднати усіх патріотів України. Без радикалізму на межі з марґінесом, але й без ліберальної демагогії», – йдеться в повідомленні.

Ярош також повідомив про свої плани на майбутнє. «З вищевказаних причин я разом зі моєю командою виходжу з Національно-визвольного руху «Правий сектор». Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з’їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмними засадами», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 листопада депутат Верховної Ради Дмитро Ярош заявив про складання з себе повноважень керівника національно-визвольного руху «Правий сектор». 12 листопада в організації прокоментували заяву  Яроша  і висловили думку, що це рішення було ухвалено під впливом спецслужб або осіб, які діють у своїх інтересах. Своєю чергою, ДУК «Правий сектор» попросив Яроша очолити корпус 12 листопада і заявив про готовність виконувати його накази.

Як громадська організація «Правий сектор» був зареєстрований 24 лютого 2014 року. 22 березня 2014 року «Правий сектор» став партією – до її складу увійшла низка націоналістичних організацій. Партія «ПС» створена на базі партії «Українська національна асамблея» (УНА). На основі партії «Правий сектор» у липні 2014 року був створений Добровольчий український корпус (ДУК), який бере участь у війні на сході України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ