Дмитро Ярош
Ярош скликає акції непокори, натякає на «збройний опір»

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош закликає людей бути готовими до акцій непокори та лякає владу можливим «збройним опором» репресіям. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, реагуючи на затримання членів «ПС» в Одесі.

«Попереджаю владний режим: досить гратися в контрреволюцію, досить підігрувати Путіну та розгойдувати державу – адже саме цим ви займаєтеся останні півтора роки. Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим», – заявив Ярош.

Він закликав владу «припинити репресії» проти патріотів. «Інакше завершите своє правління дуже погано… Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде», – заявив Ярош.

«Закликаю всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху «Правий сектор» приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу», – заявив Ярош.

Крім того він доручив керівництву «ПС» «розпочати переговори з представниками інших політичних, громадських, військових сил з метою об’єднання зусиль в боротьбі з політичними репресіями».

Як відомо, у вівторок в Одесі заарештували лідера місцевого Автомайдану та лідера «Правого сектора» Сергія Стерненка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ