Д.Ярош
Ярош взяв на себе командування ДУКом та анонсував Всеукраїнський з’їзд «ПС»

Народний депутат Дмитро Ярош очолив Добровольчий український корпус «Правий сектор». Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Заявляю про те, що беру на себе командування штабом Корпусу, 5-м, 8-м батальйонами і батальйоном «Госпітальєри», – написав Ярош. «Нараду щодо подальшої діяльності Корпусу буде проведено найближчим часом», – додав він та наголосив, що ситуацію, яка склалася у «Правому секторі», треба вирішити на всеукраїнському з’їзді руху «ПС», що має визначити стратегію й тактику, обрати Провід та очистити свої лави.

«На мій погляд, багато злободенних питань може бути вирішено на Всеукраїнському з’їзді Руху, учасниками якого мають бути представники всіх, без виключення, структурних підрозділів НВР, всіх областей, делегації від наших закордонних представництв. Але, щоби з’їзд мав результат, необхідно вже зараз сформувати робочі групи, які б підготували та запропонували делегатам конкретні рішення, що стосуються міжнародної політики, програми українського державотворення, реформування різних галузей суспільного життя, погляд націоналістів на соціально-економічний розвиток, реформування силових державних структур тощо. А також, з’їзд має визначити стратегію і тактику Руху в умовах, що склалися, випрацювати структуру і прописати функціональні завдання підрозділів і напрямків діяльності ПС, обрати ефективний Провід Руху та очиститись від випадкових людей: як від тих, для кого Правий сектор є засобом для власного збагачення та втілення якихось егоїстичних прагнень, так і від всіляких «движуватєлєй», мародерів та інших непевних псевдореволюційних людей».

Ярош рекомендує негайно створити всеукраїнську робочу групу з підготовки з’їзду «ПС», «в яку ввести Андрія Тарасенка «Пилипася», Андрія Шараскіна «Богему», Валерія Чоботаря «Гатила» та інших авторитетних для всього Руху особистостей. Вони вже матимуть право визначати робочі підгрупи у певних напрямках, готувати необхідні конференції тощо.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 листопада депутат Верховної Ради Дмитро Ярош заявив про складання з себе повноважень керівника національно-визвольного руху «Правий сектор». 12 листопада в організації прокоментували заяву  Яроша  і висловили думку, що це рішення було ухвалено під впливом спецслужб або осіб, які діють у своїх інтересах. У свою чеогу, ДУК «Правий сектор» попросив Яроша очолити корпус 12 листопада і заявив про готовність виконувати його накази.

Як громадська організація, «Правий сектор» був зареєстрований 24 лютого 2014 року. 22 березня 2014 року «Правий сектор» став партією – до її складу увійшла низка націоналістичних організацій. Партія «ПС» створена на базі партії «Українська національна асамблея» (УНА). На основі партії «Правий сектор» у липні 2014 року був створений Добровольчий український корпус (ДУК), який бере участь у війні на сході України.

Читайте: Палій: «Ярош пішов, бо зрозумів, що втрачає популярність»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ