Дмитро Ярош
Ярош вважає, що зараз проводити референдум щодо недовіри уряду – недоцільно

В умовах війни та кризи утримати владу стає все складніше, а тому проводити референдум щодо недовіри їй зараз немає жодної необхідності. Про це сказав в інтерв’ю для видання Ліга.net народний депутат, колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош.

«У мене таке відчуття, що 2016 рік стане для України переломним. І утримати державність у таких складних умовах війни і економічної кризи стає все складніше. Тому додавати олії у вогонь таким складним референдумом я б не хотів», – заявив Ярош.

На думку колишнього керівника «Правого сектора», Україні потрібен якісно новий закон про референдум, «а не той, який намалював Андрій Портнов під час правління Януковича».

«Юристи, які сьогодні є в моїй команді, почали працювати над новим законопроектом про всеукраїнський референдум. Проводили консультації з партіями «Свобода» та «Самопоміч» з цього приводу. Можливо, це буде спільна робота», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 листопада депутат Верховної Ради Дмитро Ярош заявив про складання з себе повноважень керівника національно-визвольного руху «Правий сектор». 12 листопада в організації прокоментували заяву  Яроша  і висловили думку, що це рішення було ухвалено під впливом спецслужб або осіб, які діють у своїх інтересах. Своєю чергою, ДУК «Правий сектор» попросив Яроша очолити корпус 12 листопада і заявив про готовність виконувати його накази.

28 грудня 2015 року Ярош оголосив про створення нового руху. Згодомо він розповів про свій новий проект під назвою «Національний Рух», в рамках якого він хоче об’єднати патріотів, які ще ніколи не були у політиці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ