Дмитро Ярош
Ярош складає повноваження лідера «Правого сектора»

Дмитро Ярош заявив про те, що складає з себе повноваження провідника національно-визвольного руху «Правий сектор». Про це він написав у середу на своїй сторінці у Facebook.

Ярош пояснив своє рішення ідеологічними розбіжностями із деякими представниками керівного складу «Правого сектора». «Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не в усьому збігається з устремліннями частини проводу», – написав він.

«Як провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути «весільним генералом» в Правому секторі», – зазначив Ярош. «Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника «ПС», залишаючись націоналістом, державником і революціонером», – резюмував він.

Раніше Ярош заявляв, що великою політикою йому займатися нецікаво, а на війні він почувається «комфортно», але відчуває втому: «Я з задоволенням би вже пішов на пенсію і писав книжки, допомагав хлопцям. Але поки йде війна, всі фронтові проблеми для мене чужі не будуть і аж до повернення Криму пенсії мені не передбачається. На яких посадах або без посад, то вже справа десята».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ