Дмитро Ярош
Ярош: «Доводити ситуацію до кривавого протистояння зараз – це ідіотизм»

Лідер «Правого сектора», позафракційний народний депутат Дмитро Ярош вважає неправильним доводити ситуацію в Україні до фізичного протистояння, доки не вичерпані всі політичні важелі.

«Завжди був проти будь-яких домовленостей з Москвою. Завжди вважав, що розраховувати на гнилу політику сучасної Європи не можна… Я своїх принципів не міняв і ніколи не зміню. Але, при цьому, я впевнений, що доводити ситуацію до кривавого протистояння зараз, коли є ще маса політичних важелів впливу на неї – це ідіотизм і гра на руку не тільки зовнішнього, але і внутрішнього ворога», – написав Ярош у своїй сторінці у Facebook, коментуючи події, що відбулися під стінами парламенту в понеділок, 31 серпня.

За його словами, «на Печерських пагорбах» є дуже багато тих, хто бажає побачити, як українці йдуть шляхом кривавого бунту, «знищуючи державнe замість того, щоби стати на шлях національної революції, подолати режим внутрішньої окупації та отримати бажані Свободу, Справедливість і Добробут. Ярош висловив жаль у зв’язку з тим, що «багато справжніх патріотів не розуміють цієї ФСБешної багатоходівки».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в понеділок, 31 серпня, Верховна Рада України попередньо ухвалила президентський законопроект про внесення змін до Основного закону країни щодо децентралізації влади. За проект постанови про попереднє схвалення законопроекту (ухвалення в першому читанні) проголосували 265 народних депутатів із 368 зареєстрованих на засіданні.

Після цього під будівлею парламенту почалися зіткнення демонстрантів, які виступали проти голосування за цей законопроект, з правоохоронцями. Унаслідок зіткнень і кинутої в правоохоронців гранати поранення різного ступеня тяжкості дістали понад сто міліціонерів.

Тим часом Президент України Петро Порошенко в понеділок, 31 серпня, звернеться до українського народу зі зверненням у зв’язку з подіями у Верховній Раді та біля її стін. Про це повідомив прес-секретар голови Української держави Святослав Цеголко.

Читайте: «ПС» подався до «Альфи». Зрада Яроша чи участь у розбудові держави?..

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ