Ярош зауважив, що дії команди Порошенка можуть призвести до жахливих наслідків
Ярош зауважив, що дії команди Порошенка можуть призвести до жахливих наслідків

Народний депутат, екс-лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош у коментарі Online.ua розповів про своє ставлення до Президента України Петра Порошенка.

«Останні його заяви, які я чую від Дня незалежності приблизно, мені дуже імпонують. Антиросійська ось ця риторика, антиімперська, власне, курс такий правильний і так далі. Мені здається, що у нього дуже слабка команда. Якщо брати Адміністрацію Президента ту ж – він на бізнесменів знову ставить. А йому треба б розширювати коло людей, на яких він може покластися», – зауважив Ярош.

За його словами, після того, як Порошенко посадив в крісло прем’єра Володимира Гройсмана, економічний блок уряду теж став відповідальністю глави держави: «На мій погляд, ця система влади, яка є зараз, вона була сформована неправильно. Якщо є Конституція і ми парламентсько-президентська держава, то президент повинен займатися насамперед міжнародною політикою і дипломатією. Це його, він це вміє».

Щоправда, на думку нардепа, команда президента на тлі російської агресії прагне все контролювати, «тягне то туди, то туди», у той час як потрібно зосередитися на блоці безпеки.

Ярош спрогнозував, що це не закінчиться нічим хорошим, оскільки подібна ситуація була при президентах Кучмі і Януковичі. Крім того, він зауважив, що проти «підвищення турбулентності в державі»: «Я точно знаю, що Росія цим скористається – і ми можемо втратити державу. Але, з іншого боку, я й інше розумію – так, як владні структури, мало хто розхитує державу. Бо ось ця соціальна несправедливість, постійна так звана боротьба з корупцією, коли великих корупціонерів кожен день виявляють, але ніхто не сідає ні в яку в’язницю, а десь біжать або просто виходять… Блеф! Занадто багато блефу».

Читайте: Я вірю в переможний парад України в Москві – Ярош

БЕЗ КОМЕНТАРІВ