Ярош, Корбан
Ярош заявив, що Корбан і Коломойський допомагали «ПС», поки були при владі на Дніпропетровщині.

Екс-лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош розповів про свій новий проект під назвою «Національний Рух», в рамках якого він хоче об’єднати патріотів, які ще ніколи не були у політиці. Причому, за прогнозами Яроша, рух буде чисельнішим за «ПС», пише ЛІГАБізнесІнформ.

«Я бачу перспективу нового громадського руху, який буде мати більш широку кадрову базу, ніж «Правий сектор». Судячи з тих зустрічей, які я проводжу по всій Україні та у Києві зокрема, запит на таку силу є. Ми хочемо об’єднати людей, які ще не були у політиці, які є патріотами, але вони не обов’язково націоналісти. Хочемо об’єднати патріотично налаштованих націоналістів, націонал-демократів, лібералів та інших… Теперішня ситуація в Україні, яку я все ж схильний малювати у чорних тонах, вимагає загального об’єднання патріотів різних ідеологічних поглядів. Так як подальша політична сепарація суспільства, а саме цей процес ми спостерігаємо, прирікає нас на поразку. Зокрема, і у війні», – розповів він.

Колишній лідер «ПС» нагадав, що зараз робоча назва руху «Національний Рух Дмитра Яроша».

«В основу руху ми все одно внесемо основні постулати ідеології українського націоналізму Степана Бандери, і у цьому немає нічого страшного. Коли людям нормально пояснюєш, у чому полягали ідеї та суть діяльності цієї людини, то всі нормально сприймають», – розповів Ярош.

Він повідомив, що гроші на рух збиратимуть з малого і середнього бізнесу.

«У першу чергу, дуже розраховуємо на малий і середній бізнес. Для обласних осередків цього буде достатньо. Я зустрівся з деякими банкірами, які також виявили бажання взяти участь в організації нового руху. Причому не тільки в якості джерел фінансування, але і як члени майбутньої команди, які здатні будуть створювати якісні законопроекти для банківської сфери, фіскальної політики тощо. Називати їх прізвища я поки не буду».

Також Ярош спростував чутки про фінансову підтримку з боку олігарха Ігоря Коломойського.

«Коломойського я не бачив вже, напевно, років півтора. Тож, зараховувати мене до «людей Коломойського» – це міф. Нам допомагав фонд Геннадія Корбана і оточення Коломойського у цілому, коли вони були при владі у Дніпропетровській області. Але допомога стосувалася фронту – вони не тільки «Правому сектору» допомагали. Давали транспорт, давали бронежилети, каски … До речі, після того, як пішли з Дніпропетровської ОДА – допомагати не перестали».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 листопада депутат Верховної Ради Дмитро Ярош заявив про складання з себе повноважень керівника національно-визвольного руху «Правий сектор». 12 листопада в організації прокоментували заяву  Яроша  і висловили думку, що це рішення було ухвалено під впливом спецслужб або осіб, які діють у своїх інтересах. Своєю чергою, ДУК «Правий сектор» попросив Яроша очолити корпус 12 листопада і заявив про готовність виконувати його накази.

28 грудня 2015 року Ярош оголосив про створення нового руху.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ