Дмитро Ярош
Ярош каже, що великою політикою йому займатися нецікаво

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош запевняє, що великою політикою йому займатися нецікаво, а на війні він почувається «комфортно», але відчуває втому. Про це він розповів в інтерв’ю Українській правді.

«На війні навіть оборона чи атака – це теж рутинна справа, до того звикаєш. Там не про кураж йдеться, а про якісь інші речі, військові. Я на війні себе доволі комфортно почуваю, бо готувався до неї 20 років. І морально, і психологічно я був готовий до тих речей. В тилу набагато важче. Я втомився, сил вже дуже мало лишилося, а тут ще й здоров’я підкачало трохи», – сказав він.

«Я із задоволенням би вже пішов на пенсію і писав книжки, допомагав хлопцям. Але поки йде війна, всі фронтові проблеми для мене чужді не будуть і вплоть до повернення Криму пенсії мені не передбачається. На яких посадах або без посад, то вже справа десята», – сказав очільник ПС.

Ярош не погоджується з визначенням «радикали» на адресу своєї політсили і запевняє, що готовий «осісти»: «От досягнемо перемоги у війні і я осяду, обіцяю. Я б не погодився з тим, що нас називають радикалами… «Тризуб» ніколи не був крайньою або якоюсь радикальною структурою. Тисячі, мабуть, людей, які пройшли через наші лави й табори, вони на фронті себе показали якнайкраще – і в ЗСУ, і в добробатах. Ми завжди були державниками в першу чергу, а не якимись крайніми, яким в голові щось таке потьмарилося і вони пішли когось бити. Ми просто розуміли, що та держава – нічия держава, вона має трансформуватися в національну, щоби люди відчули себе нацією, щоби люди відчули себе єдиним народом, і могли протистояти будь-якій зовнішній агресії, звідки б вона не йшла», – зазначив політик.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, народний депутат України, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош звернувся до Печерського районного суду Києва із заявою про готовність взяти на поруки заарештованого на 2 місяці заступника голови партії «Свобода» Юрія Сиротюка.

22 вереся сатло відомо, що Апеляційний суд Києва залишив заступника голови партії «Свобода» Юрія Сиротюка за ґратами.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ