Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

Народний депутат України, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош звернувся до Печерського районного суду Києва із заявою про готовність взяти на поруки заарештованого на 2 місяці заступника голови партії «Свобода» Юрія Сиротюка. Також Ярош надіслав звернення Генпрокурору України з проханням посприяти у зміні запобіжного заходу для Сиротюка, аби того не тримали під вартою. Про це повідомляє прес-служба «Правого сектора».

У заяві Яроша до суду зазначено: «Поручаюсь за виконання Сиротюком Юрієм Миколайовичем покладених на нього обов’язків (…) Зобов’язуюсь за необхідності доставити його до органу досудового розслідування чи в суд на першу про те вимогу».

Звертаючись до Генпрокурора України Віктора Шокіна, лідер «Правого сектора» просить скерувати до Апеляційного суду міста Києва подання про зміну Сиротюку запобіжного заходу «на інший не пов’язаний із триманням під вартою».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Печерський районний суд міста Києва арештував заступника голови партії «Свобода» Юрія Сиротюка на 2 місяці. Під час розгляд справи щодо клопотання слідства про тримання під вартою на 2 місяці Сиротюка, залу засідань і навіть коридори суду під зав’язку забили правоохоронцями.

Своєю чергою, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала владу припинити переслідувати націоналістів. За її словами, кожному зрозуміло, що ніяких силових заворушень із гранатами «свободівці» під парламентом не робили: «Відпустіть людей і дайте можливість нормально функціонувати партії «Свобода».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ