Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош
Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош

МВС готує пакет документів до Верховної Ради для позбавлення лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша депутатської недоторканності, повідомляє ТСН.

Тим часом у Верховній Раді позафракційний народний депутат Володимир Парасюк намагався влаштувати бійку з народним депутатом від групи «Відродження» Віктором Бондарем. Інцидент стався після того, як Бондар з трибуни назвав «Правий сектор» «бандою», передає РБК-Україна.

«Сьогодні це по суті банда, яка озброєна, не входить до правоохоронних органів і робить те, що забажає. Тому я думаю, що ми повинні поставити оцінку цим питанням», – заявив Бондар.

Після цих слів до трибуни підійшов нардеп Володимир Парасюк і спробував вимкнути мікрофон. За кілька секунд спікер Володимир Гройсман заспокоїв нардепів.

Нагадаємо, на Закарпатті розгорівся скандал за участі бійців «Правого сектора». Після стрілянини, яку влаштували 11 липня, вони переховуються у лісі та відмовляються скласти зброю. Лідер «ПС» Дмитро Ярош підтримав побратимів та веде переговори з очільниками силових відомств держави про шляхи вирішення конфлікту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, увімкнений телефон видав схованку бійців «Правого сектора» в лісі. Наразі правоохоронці розпочали операцію із затримання учасників стрілянини.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ