Яроша хочуть позбавити недоторканності

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош
Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош

МВС готує пакет документів до Верховної Ради для позбавлення лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша депутатської недоторканності, повідомляє ТСН.

Тим часом у Верховній Раді позафракційний народний депутат Володимир Парасюк намагався влаштувати бійку з народним депутатом від групи «Відродження» Віктором Бондарем. Інцидент стався після того, як Бондар з трибуни назвав «Правий сектор» «бандою», передає РБК-Україна.

«Сьогодні це по суті банда, яка озброєна, не входить до правоохоронних органів і робить те, що забажає. Тому я думаю, що ми повинні поставити оцінку цим питанням», – заявив Бондар.

Після цих слів до трибуни підійшов нардеп Володимир Парасюк і спробував вимкнути мікрофон. За кілька секунд спікер Володимир Гройсман заспокоїв нардепів.

Нагадаємо, на Закарпатті розгорівся скандал за участі бійців «Правого сектора». Після стрілянини, яку влаштували 11 липня, вони переховуються у лісі та відмовляються скласти зброю. Лідер «ПС» Дмитро Ярош підтримав побратимів та веде переговори з очільниками силових відомств держави про шляхи вирішення конфлікту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, увімкнений телефон видав схованку бійців «Правого сектора» в лісі. Наразі правоохоронці розпочали операцію із затримання учасників стрілянини.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ