Ярослав Вішталюк. Програміст і блогер
Ярослав Вішталюк. Програміст і блогер

Аплодую Порошенку з Гройсманом. Так розводити лохів, якими вони (і цілком обґрунтовано, маю зазначити) вважають своїх прибічників (а з ними і все населення країни) – це треба вміти. Спочатку накручувати тарифи до хмар, через секту порохоботів виправдовуючи це тим, що «нужденні не постраждають», а потім одним махом взяти і скасувати майже всі шанси отримати субсидію – це треба вміти.

Тепер же як: дитина народилася – допомога при народженні в дохід і прощавай субсидія, прописав дитину – прощавай субсидія, безробітний – пишемо тобі 3000 гривень доходу в розмірі двох мінімумів і прощавай субсидія. А якщо безробітний, вже маєш сина-студента і ще й народилась дитина – то взагалі продавай за борги хату і йди на вулицю жебракувати. Нема чого в хаті жити, не заробив на таку розкіш. Начхати, що у тебе тільки виплата при народженні на руках – для Гройсмана ти вже майже мільйонер.

Молодці, що тут скажеш. Спеціалісти – таке вміння за гроші не купиш, це тільки досвідом набувається.

Взагалі в плані комунальних послуг країни світу діляться на дві групи:

– демократично-капіталістичні – в них діє конкуренція і тарифи визначає вільний ринок, а населення може вибирати кого подешевше.

– псевдодемократичні або й тоталітарні – тоді ринок в руках монополій, монополії в руках влади, а влада дотує їм тарифи, щоб населення не бунтувало.

Наша влада встановлює, мабуть, унікальний експеримент – псевдодемократична держава з монополіями, яка на словах робить з себе «вільну економіку». Цікаво, чим і коли цей експеримент закінчиться… А прихильникам «нової влади» – гарного настрою.

Джерело: Ярослав Вішталюк

БЕЗ КОМЕНТАРІВ