klinton
Клінтон агресивніша за Обаму, а в багатьох питаннях і за Трампа, вважає оглядач видання Focus

Ось і добігла кінця найнеймовірніша передвиборна гонка в США, в якій було, напевно, все: секс, злочини та російські шпигуни. І лише одного бракувало – змісту. Про це пише оглядач видання Focus.

«Коли Клінтон в минулому ухвалювала зовнішньополітичні рішення, вона нерідко вдавалася до допомоги армії. Її вважають яструбом. Схоже, з зовнішньою політикою лауреата Нобелівської премії миру Обами скоро буде покінчено», – зазначає він.

«Клінтон агресивніша за Обаму, а в багатьох питаннях і за Трампа», – вважає автор.

«Яструбом» Гілларі Клінтон називає і член Ради з міжнародних відносин, відомий американський політолог Міка Зенко. Він наводить сім випадків, коли у неї був вибір між мирним і воєнним рішенням – і вона обрала воєнний. Це стосується і її діяльності як радниці Білла Клінтона в 1994 році під час кризи на Гаїті, і голосування на користь іракської кампанії президента Буша, коли вона була сенатором від Нью-Йорка, і її рішень як глави Держдепу. Вона зробила істотний внесок у насильницьке повалення Каддафі, під час війни з використанням безпілотників у Пакистані і брала участь в ухваленні рішення про ліквідацію Усами бін Ладена.

«Що стосується конфлікту в Сирії, тут Клінтон виступає за запровадження безполітної зони. Трамп у властивій йому манері звинувачує її в прагненні розв’язати третю світову війну. Хоч би яким перебільшенням це не звучало, тут Трамп не самотній у своїй критиці», – констатує журналіст. Це було б «практично оголошенням війни режиму Асада», від чого відносини з Росією постраждають ще більше, йдеться в статті.

Тим часом глава зовнішньополітичного відомства Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр ставить Трампа мало не в один ряд з проповідниками, що поширюють ідеї ненависті, передає журналіст. А президент Франції Франсуа Олланд заявив, що від випадів Трампа може «знудити».

Як могли б вибудовуватися відносини Клінтон з її колегами-жінками (Анґела Меркель, Тереза Мей), покаже час. Досі Меркель займала нейтральну позицію під час передвиборної кампанії в США, зазначає автор.

Як відомо, у США 8 листопада проходить загальне голосування на виборах президента країни. Нинішній глава держави Барак Обама залишає свій пост після двох термінів президентства.

За даними аналітиків, демократ Гілларі Клінтон має близько 90% шансів перемогти республіканця Дональда Трампа та обійняти посаду президента США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ