Землі для бійців АТО
Землі для бійців АТО

Глава уряду Арсеній Яценюк доручив віце-прем’єру, міністру регіонального розвитку Геннадію Зубку провести нараду з керівниками органів місцевої влади щодо надання безоплатних земельних ділянок учасникам АТО. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Нехай вам доповідатимуть про те, які конкретно земельні ділянки зарезервовані за учасниками АТО для того, щоби норма закону, а саме надання безоплатної земельної ділянки для учасника антитерористичної операції, була виконана», – сказав він.

За його словами, є багато різного роду землі, яка знаходиться, наприклад, в управлінні національних академій: «Ця земля не зареєстрована і знаходиться в тіньовому обороті. Свята справа, щоби ця земля потрапила до тих людей, які зі зброєю в руках захищали країну».

Зокрема, за інформацією, яку надали Прем’єру, на Волині близько 70 гектарів землі перебуває в управлінні однієї з національних академій.

Тож Яценюк  дав кілька доручень: «Перше – єдиний реєстр, скільки землі видали учасникам АТО. Друге – скільки надійшло заяв. Третє – скільком відмовлено. І четверте – конкретні земельні ділянки, які зарезервовані і виділяються виключно для учасників антитерористичної операції. Це програма, обов’язкова для всіх органів місцевої влади».

Читайте: Міноборони забезпечить житлом 3 тисячі бійців АТО

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ