Яценюк
Яценюк розкритикував роботу Мінінформу: «Україна зараз зникла з інформаційного світового простору»

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк занепокоєний, що світові ЗМІ погано висвітлюють ситуацію в Україні. Про це він заявив під час засідання колегії Міністерства інформаційної політики, повідомляє Українська правда.

Він дав відповідне доручення міністру інформаційної політики Юрію Стецю. Так, одним із першочергових завдань міністерства він назвав «відкриття корпунктів BBC, СNN і будь-кого в Україні, щоби вони не з Москви чи Варшави доїжджали, а вели мовлення звідси».

Крім того, Яценюк доручив розмістити на CNN рекламу України. Він зауважив, що вже є готовий відеоролик, який раніше підготували до інвестиційної конференції в США. За словами прем’єра, слід як рекламувати Україну, так і домагатися більшого висвітлення в світових ЗМІ ситуації на Донбасі. «Я подивився про військову атаку в Туреччині. Про це говорили 2 дні. У нас щодня відбуваються військові дії, а Україна зараз зникла з інформаційного світового простору» – заявив він.

«Ми не добиваємо до міжнародної аудиторії: ані з сигналом війни, ані з позитивним сигналом. Це треба терміново робити. Це важливі речі», – сказав глава уряду.

У свою чергу міністр Стець зазначив, що розміщення реклами на CNN досить дорога річ, однак додав, що «це доручення прем’єра, і ми будемо його виконувати». Представники міністерства також заявили, що на найближчому засіданні Кабміну буде розглянуто проект закону про акредитацію журналістів, який спростить перебування іноземних кореспондентів в Україні.

Нагадаємо, Міністерство інформаційної політики планує запустити до Дня Незалежності, 24 серпня, українську медіаплатформу іномовлення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ