яценюк
Яценюк вимагає «закрити годівницю» й приватизувати «Центренерго»

Акціонерне товариство «Центренерго» має бути публічно приватизоване на користь неукраїнської компанії. Про це заявив на колегії Міненерговугілля прем’єр Арсеній Яценюк, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Щодо «Центренерго»: хлопці, закривайте ці годівниці!.. «Центренерго» має бути приватизоване. Вважаю, що новим власником має бути неукраїнська компанія», – сказав Яценюк. За його словами, він особисто «проводив переговори у Франції та Америці – є інтерес, великий інтерес».

Прем’єр заявив, що вважає безпідставними заяви Міненерговугілля про те, що «Центренерго» необхідне йому для регулювання ринку. «Упевнений, що зволікання з приватизацією пояснюються тільки боротьбою за потоки», – резюмував Яценюк.

Тим часом Фонд державного майна розраховує в грудні 2015 року виставити 68,29% «Центренерго» на приватизацію. У травні Кабінет Міністрів затвердив перелік об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2015 році. Глава Міненерго Володимир Демчишин виступав проти «швидкої» приватизації «Центренерго», мотивуючи це тим, що держава повинна «мати оперативний контроль над галуззю». У компанії змінився менеджмент після скандалу та кримінальної справи за поставки вугілля з ПАР. Тепер компанією керує Ігор Барабанов, якого пов’язують з партнером Петра Порошенка Ігорем Кононенком.

Читайте: Вугілля з ПАР могло вивести з ладу українські ТЕС

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ