Яценюк
Яценюк пропонує вийти з коаліції деяким фракціям

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк пропонує вийти з коаліції тим фракціям, які виступають у ролі опозиції. Про це він заявив на презентації плану законодавчого забезпечення реформ у Києві в понеділок, 18 травня, передає Інтерфакс-Україна.

«Важливо, щоби ця коаліція була не формальною, щоби вона була фактичною. Коли окремі політичні сили в коаліції займають вже зараз роль і місце опозиції, то їм потрібно вийти з коаліції», – сказав прем’єр.

Яценюк зазначив, що коаліція формально налічує понад 300 народних депутатів. На його думку, реалізація обіцянок, даних на парламентських виборах, лежить у площині політичної відповідальності за країну. «Я прошу ініціативу, про яку щойно сказав Володимир Борисович (голова Верховної Ради Володимир Гройсман – ред.) за планом законодавчого забезпечення», – сказав Яценюк.

Прем’єр заявив: «А коаліції потрібно зібратися на серйозну і відверту розмову. Хто не хоче працювати в європейській коаліції – на вихід, хто не бере на себе відповідальність – заявіть про це. Ви вже, в принципі, заявили».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ