Яценюк анонсував другий етап люстрації
Яценюк заявив, що готовий піти з посади лише за певних умов

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що готовий піти у відставку, якщо коаліція запропонує нового прем’єра з планом дій. Про це він сказав на зустрічі з головами фракцій і президентом 14 березня, пише Українська правда.

«Прем’єр Яценюк заявив, що якщо в парламенті є 226 голосів під нового прем’єра, під нову програму дій, він готовий поступитися посадою», – підтвердив слова голови уряду лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко.

Він також зазначив, що під час зустрічі були знайдені підстави для формування нової коаліції: «Фракція Радикальної партії готова брати участь у формуванні нової коаліції і нового уряду».

«Прем’єр на цій зустрічі сказав, що, будь ласка, покажіть 226 голосів за нову кандидатуру прем’єра, сформуйте команду, покажіть програму дій уряду на 2016-й. І все ж таки ми готові почати консультації щодо нашої участі в майбутній коаліції», – заявив голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

Разом з тим лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк зауважив, що не почув від прем’єра готовності піти у відставку: «Я особисто такого не почув. Була промова, яка могла на це натякнути, але чіткої позиції, що «я йду у відставку» я не почув».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами прес-секретаря глави держави Святослава Цеголка, Президент Петро Порошенко може запропонувати лідеру партії «Самопоміч» Андрію Садовому стати прем’єром або підтримати на цей пост Наталію Яресько.

Пізніше лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що Садовий не прийняв пропозицію президента очолити Кабінет Міністрів.

Водночас, у «Самопомочі» заявили, що не мають наміру голосувати за будь-яку кандидатуру на посаду прем’єра доти, поки не буде призначено нового генпрокурора, переформатовано склад ЦВК й ухвалено закон про проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими списками.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ