А.Яценюк
Яценюк не прийде сьогодні звітувати до ВРУ

Кабмін на чолі з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком не виправдав сподівань – звіту уряду, який був анонсований на п’ятницю, не буде. Про це написав лідер фракції «БПП» Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

«Всупереч загальним очікуванням, звіту Уряду сьогодні не відбудеться. Бо закон передбачає цю процедуру через надання депутатам звіту за 15 днів, потім – звіт міністрів на профільних комітетах і лише потім – офіційний виступ Прем’єр-міністра з трибуни ВР, – повідомив Луценко. – Нічого з цього Кабміном не зроблено. Тому сьогодні відбудеться звичайний День уряду».

«Думаю, що це і добре. Бо найгірше, що можна зробити, – це зняти Яценюка і не обрати нікого іншого. А саме така арифметика сьогодні в парламенті, – зазначив він. – Уряд – без прем’єра, парламент – без коаліції, країна – без Бюджету означає зупинку співпраці з МВФ. Без 3,9 млрд. дол. траншу країна за місяць скотиться в гіперінфляцію. Це – безвідповідальний сценарій».

«Щоб його уникнути ВР має насамперед сформувати політичне завдання, а вже потім – під нього – формувати Кабмін. Для цього ми маємо прийняти зміни до Податкового Кодексу, Бюджет 2016 року і лише після цього ( але ще в грудні ) – обговорити долю Уряду. В рамках нинішньої коаліції», – додав Луценко. «І цього разу неприпустимо голосувати за «мурзілку» замість Програми дій уряду. Суспільство має знати перелік конкретних реформ і календарний план їх реалізації», – наголосив він.

Як відомо, 11 грудня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк мав виступити зі звітом про діяльність свого уряду перед депутатами Верховної Ради.

Читайте: В «БПП» міркують, де б знайти прем’єра, який здатен реалізувати завдання уряду

БЕЗ КОМЕНТАРІВ